تعداد : 
مجموع :  ريال


 
 

عنوان:


درخواست كتاب
گروه بندي ها 
 
 

 
مشخصات كتاب


مرجع آموزشي visual C# 2010 {همراه با CD }
موضوع:
برنامه‌نويسي شي‌گراء
پديدآورنده:
نويسنده: جان شارپ
مترجم: احمد پهلوان تفتي
ناشر:

ناقوس

776 صفحه - وزيري (شوميز) - چاپ 1 -
978-964-377-453-0
تاريخ نشر:1391
قيمت :400000 ريال
قيمت انتشارات ناقوس :400000 ريال
موجود نيست

چکيده :
در اين كتاب مي آموزيد... شكل گيري و پيشرفت چارچوب هاي توليد نرم افزارهاي كلان و قدرتمند همچونNET. و JEE به سال هاي 1995 تا 2001 ميلادي باز مي گردد. معماري وجودي و قابليت هاي اين چارچوب ها به گونه اي است كه مي توان به واسطه آنها نرم افزارهاي كاربردي حرفه اي كه با واژه ECA شناسايي مي شوند را توليد نمود. قابليت در دسترس پذيري , توسعه پذيري و بهره برداري از زيرساخت هاي مطلوب به عنوان مشخصه هاي اصلي اينگونه از نرم افزارها به شمار مي آيند. زبان برنامه نويسي #C از جمله زبان هاي برنامه نويسي است كه با به كارگيري چارچوب حرفه اي NET.برنامه نويسان را در ساخت و ايجاد نرم افزارهاي ECA ياري مي رساند. اين زبان برنامه نويسي با قابليت هاي ويژه شئ گرايي , گرامر ساده و تكنيك هاي مدرن به كار رفته در آن در حال حاضر در كانون توجه برنامه نويسان و شركت هاي نرم افزاري قرار دارد. اين كتاب به بررسي زبان C#2010 در Microsoft visual studio 2010 مي پردازد. كتاب حاضر داراي شش بخش مي باشد: بخش اول شامل مقدمه هايي بر زبان c#2010 و محيط توسعه نرم افزار visual studio2010 است. بخش دوم ,مؤلفه ها و ساختارها و گرامر اين زبان به تفصيل شرح داده شده است. بخش سوم اين كتاب مؤلفه ها و كنترل هاي بصري را در اين ساختار تشريح مي نمايد. بخش هاي جهارم تا ششم به مفاهيم و مطالب پيشرفته اي همچون كار با بانك هاي اطلاعاتي , WPF , توسعه و ساخت نرم افزارهاي كاربردي مبتني بر وب , سرويس هاي وب و..... مربوط مي شوند.اين كتاب مفاهيم و اصول پايه اي برنامه نويسي با C#2010 را به همراه صدها مثال و برنامه كاربردي نمونه به برنامه نويسان آموزش مي دهد. سر فصل ها و عناوين موضوعي اين كتاب به گونه اي است كه مي تواند به عنوان مرجعي جهت تدريس و آموختن زبان برنامه نويسي C#2010 در مقاطع تحصيلي دانشگاهي و همچنين حوزه هاي فتي و كاربردي به كار شود.

نظرات كاربران
با سلام اینجانب دانشجوی ترم آخر مهندسی نرم افزار در دانشگاه توس می باشم. کتاب حاضر بسیار بنیادی است و به شیوه ای جالب و پر کابرد تهیه شده است. من به عنوان یک برنامه نویس سی شارپ که درگیر ساخت و تولید برنامه های کاربردی می باشم ، کتاب حاضر را پر کیفیت و خواندن آن را به سی شارپ نویسان پیشنهاد می کنم.
در خصوص Sysntax و ساختار زبان #C محتویاتی ارزشمندی را ارائه داده است. با تشکر از انتشارت ناقوس. آیا برای Crystal Report هم کتابی در این شکل و ساختار وجود دارد یا احتمالا در دست چاپ است؟
معرکه و خیلی کاربردی بود. سناریوهای عالی داشت. درود بر این روش نشر و دست اندرکاران انتشارات ناقوس.
با سلام اینجانب ، عضو هیات علمی و مدرس دانشگاه در اصفهان هستم . از طریق یکی از دوستانم با این کتاب آشنا شدم و آن را تهیه نمودم و به دانشجویانم هم پیشنهاد دادم از آن استفاده کنند زیرا کتاب بسیار خوبی است و مطالب را بسیار واضح بیان کرده است و کاربر می تواند قدم به قدم با مطالب کتاب بر دانش خود بیافزاید.
کتاب خوبی بود. مرسی. احسان شیرزادی
من استاد درس مباحث ویژه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سما مشهد هستم. این کتاب رو به دانشجویانم برای این درس معرفی و توصیه کردم. مثال های خوب و خیلی مفیدی در این کتاب توجه من رو جلب کرد.
دانشگاه آزاد اسلام شهر آموزشکده سما این کتاب رو برای مباحث ویِژه انتخاب کردم در توضیح مفاهیم زیر بنایی زبان سی شارپ عالی است.
سلام من عضو هیت علمی دانشگاه آکسفورد هستم به تمام دانشجویانم پیشنهاد می دم ترجمه (نسخه اصل) این کتاب را به جای منبع اصلی درس بخونند الان همشون از دانشگاه آکسفورد به دانشگاه آزاد انتفالی گرفتن با تشکر فراوان
اضافه كردن نظر جديد
پست الكترونيكي:
نظر:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
درباره ناقوس | پرفروشها | تازه هاي نشر | تماس با ما |جستجوي كتاب |درخواست كتاب |سایت جدید ناقوس
 
fiogf49gjkf0

 


 
1384-1394 تمام حقوق براي انتشارات ناقوس محفوظ مي باشد